سرمایه گذاری در بازار رمزارز ها یکی از پر سودترین سرمایه گذاری ها در بین بازار های مالی است.

نکات مهم سرمایه‌گذاری در رمزارز ها چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری در این بازار پویا سرمایه گذاری در طول زمان است. به عنوان نمونه شرکت مایکرواستراتژی در طول یک‌سال با فواصل زمانی نسبتاً زیاد مقادیر زیادی بیت کوین خریداری کرد و توانست سود بسیار خوبی را نسیب خود کند. در بازار ارز های دیجیتال شما باید بر روی زمان سرمایه گذاری کنید.
برای سود کردن در معاملات باید ارز ها را در قیمت پایین یا کف قیمت خریداری نمائید و پس از صعود رد قیمتی مناسب آن ها را به فروش برسانید. همه تریدر های بازار ارزهای دیجیتال با همین تکنیک سرمایه خود را از طریق ترید(معامله) افزایش میدهند.
نوع دیگر سرمایه گذاری که در این بازار مرسوم است و بسیار سودده است تا جایی که می‌تواند سرمایه شما را چند برابر نماید سرمایه گذاری بلند مدت یا به اصطلاح هودل است. افرادی که بیت کوین را از قیمت های بسیار پایین خریداری کرده و آن را هودل کرده اند تبدیل به میلیونر های این بازار شده اند.
از آنجایی رمزارز به نوعی آینده پول به حساب می‌آیند و بسیاری معتقدند تراکنش های مالی در آینده از طریق رمز ارز ها انجام می‌شوند، سرمایه گذاری در این بازار و بر روی رمز ارز ها بسیار پرسود خواهد بود و همچنین به شما در راحتی انجام تراکنش های مالی کمک بسیاری می‌کند.
داده ها نشان می‌دهند سرمایه گذاران طلا را به عنوان یک منبع ذخیره ارزش کنار گذاشته و علاقه بیشتری برای سرمایه گذاری بلند مدت برای حفظ ارزش پول خود در بیت کوین دارند.
برای سرمایه گجذاری در ارز های دیجیتال باید با نحوه قیمت گذاری آن ها آشنا شوید.
ارزش ارز های دیجیتال از طریق میزان عرضه و تقاضا مشخص می‌شود. هر چه میزان عرضه ارزی بیشتر باشد قیمت آن کاهش می‌یابد و هر چه میزان تقاضای ارزی بیشتر باشد قیمت آن افزایش میابد.
برای سرمایه گذاری در یک ارز باید به موارد مختلفی توجه کرد ازجمله:

 1. وایت پیپر آن ارز
 2. مارکت کپ آن ارز (ارزش بازار)
 3. حجم در گردش آن ارز
 4. حداکثر میزان عرضه ارز
 5. حجم معاملات ارز
 6. طول عمر آن ارز
 7. میزان کاربرد آن ارز
 8. میزانت مقبولیت آن ارز در دنیا
 9. بررسی تاریخچه قیمتی آن ارز
  درواقع همه این موارد باید درکنار یکدیگر جمع شوند تا بتوانیم ارز مناسب برای سرمایه گذاری را پیدا کنیم.
  بیت کوین برترین ارز این بازار و پادشاه دنیای ارز های دیجیتال یکی از بهترین رمزارز ها برای سرمایه گذاری بلند مدت می‌باشد زیرا همه مولفه های ذکر شده را داراست.

برای یادگیری بیشتر با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *